Az OTP Bank Liga 21. fordulójában szombaton a Haladás nagyszerű játékkal 3-0-ra verte a Vasast.

SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS - VASAS SC 3-0 (1-0)

Szombathely, 2866 néző, játékvezető: Berke

Haladás: Király – Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak – Jagodics – Mészáros, Kovács, Rácz, Halmosi – Ramos

Vasas: Kamenár – Benes, James, Ristevski – Vida, Ádám, Egerszegi, Vogyicska, Hangya – Berecz, Remili

Hat perc telt el a meccsből, egyelőre mezőnyben folyik a játék.

Jó hírünk van: átvette a játék irányítását a Haladás, a Vasas térfelén pattog a labda.

Egyre-másra vezetik támadásaikat a szombathelyiek, az angyalföldi védők olykora arra rúgják a labdát, amerre állnak.

16. perc: Remili kapott sárga lapot

23. perc: Berecz balról, 18 méterről a jobb sarok mellé lőtt

27. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Bosnjak bal oldali beadására Kamenár repült ki, ám a labda helyett Mészáros fejét találta telibe. A labda a jobb szélen érkező Kovácshoz került, aki 12 méterről az üres kapuba helyezett (1-0). Mészárost ápolni is kell, de már visszatért a pályára

32. perc: Kovács vezette balról befelé a labdát majd felvágták - előnyszabály. Ramoshoz került a labda, aki 18 méterről laposan lőtt, Kamenár védett

39.perc: Mészáros kapott sárga lapot

Két perc a hosszabbítás

46. perc: Kovács kapott sárga lapot

47. perc: Kovács labdájával Ramos iramodott meg egyedül, cselezett egyet, amikor Benes kihúzta a lábát a tizenhatoson belül - nincs büntető

Vége az első félidőnek

A szünetben cserélt a Haladás, Mészáros helyett Pinte, a Vasasban Remili helyett Csiki állt be

48. perc: GÓÓÓÓÓÓÓL Rácz elé került a labda, majd 20 méterről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba (2-0)

58. perc: Vida kapott sárga lapot

60. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL Jagodics indította hosszú labdával a bal szélen Ramost, aki befelé cselezett majd 14 méterről a rövid, jobb sarokba bombázott (3-0)

61. perc: Csere a Vasasban, Vogyicska le, Pavlov be

62. perc: Csere a Haliban is, Halmosi helyett Jancsó állt be

69. perc: Csere a Vasasban, a sérült Csiki helyett Laczkó érkezett

73 perc: Pinte szöktette Kovácsot középen, a középpályás egyedül tört kapura, de lövését a kifutó Kamenár védte

74. perc: James kapott sárga lapot, mert felvágta Ráczot. Kisebb lökdösődés alakult ki a szabálytalanság után, de az élet megy tovább...

78. perc: Egerszegi jobb sarokra tartó lövését védte nagy vetődéssel Király

79. perc: Egerszegi nem adja fel. A középpályás került óriási ziccerbe, de hat méteres lövését nagy bravúrral védte Király

84. perc: Csere a Haladásban, Ramos helyett Rabusic érkezett

Három perc a hosszabbítás

Vége a mérkőzésnek. Az új Haladás.stadionban - az Osijek (3-1) elleni nyitómeccset is beleszámítva - mind a négy találkozóját megnyerte a Hali. Az FTC-t 2-1-re, a Videotont 1-0-ra, s most a Vasast 3-0-ra verte a Hipp-csapat.