Illés lőtte az Illés Akadémia gólját

2018.05.09. 17:00

Az I. osztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokságok legutóbbi fordulójában az U16-os csapat ikszelt, az U17-es nyert, az U19-es a 90. percben kapott góllal alulmaradt.

U16
Illés Akadémia-Haladás- Puskás Akadémia 0-0. – Illés Akadémia, vezette: Köves.
Illés Akadémia-Haladás: Hegyi – RÉDEI, AUER, SZALAY, Csomós, Woth, KÁLLAI, Basics (Szilvás), SIMON, Fábián, Albert. Edző: Takács Csaba.
Mindkét csapat nagy lendülettel kezdte a mérkőzést, mezőnyjáték folyt, valódi helyzetek nélkül. Aztán a hazaiak stabil védekezésből indítottak kontrákból veszélyesebbekké váltak. Szünet után a vendégek szerkezetet váltottak, és enyhe mezőnyfölénybe kerültek. Az utolsó negyedórára Szalay kiállítása miatt tíz főre fogyatkoztak a szombathelyiek, ám így is nekik volt a hajrában százszázalékos ziccerük. Kiállítva: Szalay (79.).
A bajnokság állása: 1. Budapest Honvéd 64, 2. Puskás Akadémia 51, 3. Győri ETO 42, … 7. Illés Akadémia-Haladás 13 pont.
26. forduló, szombat, 13.00: MTK-Illés Akadémia Haladás.

U17
Illés Akadémia-Haladás- Puskás Akadémia 2-0 (2-0). – Illés Akadémia, vezette: Erdélyi.
Illés Akadémia-Haladás: Kiss Á. – Bokor, Horváth M., Kónya (Molnár T.), Huszti, Illés B. (Nyíri), Tóth-Gábor, Halmai (Edelényi), Oláh, Balogh F., Szekér. Edző: Oross Márton.
A jól futballozó szombathelyiek hamar kétgólos e-lőnyre tettek szert a már bajnok Puskás Akadémia ellen. Szünet után okosan játszva tartották az eredményt, győzelmük nem forgott veszélyben. Az Illés Akadémia-Haladás valamennyi játékosa jó teljesítményt nyújtott. Gólszerzők: Illés, Huszti.
A bajnokság állása: 1. Puskás Akadémia 56, 2. MTK 40, 3. Győri ETO 36, 4. Illés Akadémia-Haladás 35 pont.
26. forduló, szombat, 11.00: MTK-Illés Akadémia-Haladás.

Illés Bence is betalált a Puskás Akadémia ellen

U19
Puskás Akadémia-Illés Akadémia-Haladás 1-0 (0-0). – Felcsút, vezette: Hegyi.
Illés Akadémia-Haladás
: Schener – SZÁR, Funsho (Tóth M.), Szilágyi, Nyári, Kovalovszki, Kiss Be., Kiss Ba., Szalai, Varga K. (Kiss T.), Bolla. Edző: Németh Szabolcs.
Gyenge színvonalú mérkőzésen a vasiak ugyan végig akartak, küzdöttek, ám nagyon fásultan játszottak. A hazaiak az utolsó pillanatokban, a 90. percben szerzett góllal gyűjtötték be a három pontot. Kiállítva: Kiss Ba. (88.).
A bajnokság állása: 1. Budapest Honvéd 51, 2. Illés Akadémia-Haladás 48, 3. Puskás Akadémia 44 pont.
26. forduló, szombat, 11.00: Illés Akadémia-Haladás-Ferencvárosi TC.