Rohonci út, oroszlánbarlang

2018.06.05. 15:40

Hazai pályán csapatunk a harmadik legtöbb pontot szerezte a 2017/18-as bajnokságban.

A Nemzeti Sport 12 szempont alapján összesítette a magunk mögött hagyott bajnoki szezont - ezek egyike a hazai pályán való szereplés volt.

Nos e tekintetben a Szombathelyi Swietelsky-Haladást csak az FTC és a Videoton előzte meg, utánuk a mieink következnek. Halmosiék ugyanis 17 hazai (soproni, majd szombathelyi) találkozójukon 9 győzelmet, 4-4 döntetlent és vereséget gyűjtöttek be,  24 gólt szereztek és 21-et kaptak, 31 pontot gyűjtöttek. Így pályaválasztóként a harmadik legeredményesebb együttes volt a Hali.