SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ - Kuttor Attila és Horváth Ferenc

2018.10.06. 22:50

A Mezőkövesd-Szombathelyi Haladás (2-0) OTP Bank Liga-mérkőzést értékelte a két szakvezető.

Kuttor Attila: – Nagyon jól játszottunk, de csak az hiányzott, hogy hamarabb eldöntsük a mérkőzést. Örülünk a győzelemnek és édesebb, hogy megharcoltunk érte a végén. Minden mérkőzés más, most így sikerült, és valóban az első félidőben eldönthettük volna a találkozót. A második félidőben is megvoltak a lehetőségeink, hogy eldöntsük a találkozót, de a végén azért sikerült.

Horváth Ferenc: – Az első félidőt nem tudom egy Hitchcock-filmhez hasonlítani, mert nem volt benne egy csepp vér sem. Nagyon enerváltan játszottunk, ami abszolút nem tetszett. A második félidő képe alapján a pontszerzés bőven benne volt, hiszen voltak nagyon nagy lehetőségeink. Valamit kezdeni kell az ilyen első félidőkkel, mert így nem lesz könnyű meccset nyerni. A futballt ki kell engesztelni, úgyhogy ez nagyon nagy meló lesz, nagyon sok idő kell hozzá, de nagyon sok idő van még a bajnokságból is