Bosnjak és Rácz a forduló válogatottjában

Két Szombathelyi Haladás-futballista is bekerült a 12. forduló legjobb tizenegyébe.
0 0 0 2022.10.18. 21:00
Ellenfélnéző - Budapest Honvéd

A Mol Magyar Kupa 4. fordulójában szerdán 17 órakor az NB I. 10. helyén álló Budapest Honvédot fogadjuk a Haladás Sportkpmplexumban.
0 0 0 2022.10.18. 10:00
Jegyelővétel a Honvéd elleni kupameccsre

Már kaphatóak a belépők a szerdán 17 órakor kezdődő Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd Mol Magyar Kupa-mérkőzésre.
0 1 0 2022.10.17. 13:40
"Remek eredményt értünk el"

A kiválóan futballozó, gólpasszt és gólt jegyző Rácz Barnabás szerint remek eredmény értünk el az MTK legyőzésével.
1 0 0 2022.10.17. 13:20
"Kézben tartottuk a meccset"

A mezőny egyik legjobbja, a harmadik találat előtt remek gólpasszt jegyző Doktorics Áron nyilatkozott a Haladás TV-nek.
1 0 0 2022.10.17. 11:00
Fotókon a Haladás-MTK bajnoki

Sok-sok kép a vasárnap esti 3-2-es győzelmünkről.
0 61 0 2022.10.17. 09:30
Vezetőedzőnk értékelése

Így látta a Szombathelyi Haladás-MTK Budapest (3-2) Merkantil Bank Liga-mérkőzést Michal Hipp.
1 0 0 2022.10.17. 08:30
Az MTK is kétvállon!

A labdarúgó NB II.-ben a Szombathelyi Haladás zsinórban harmadik győzelmét aratva 3-2-re verte az MTK-t.
0 0 0 2022.10.16. 23:30