Vereség a Siófoktól

2021.11.24. 17:30

Szerdán 18 órakor a Balaton-partiakat fogadtuk a Haladás Sportkomplexumban. A Siófok 2-1-re nyert csapatunk ellen.

Szombathelyi Haladás-BFC Siófok 1-2 (1-0).

Szombathely, játékvezető: Zierkelbach.

HALADÁS: Rózsa  Kállai, Romic, Devecseri, Bosnjak – Csilus, Kiss B., Holdamp, Doktorics – Tóth Milán, Horváth R. Vezetőedző: Németh Szabolcs.

SIÓFOK: Szmola – Polényi, Jagodics B., Elek, Deutsch – Eördögh, Szakály D., Balogh, Nikházi – Varjas, ElekVezetőedző: Domján Attila.

A Hali cseréi: Pataki, Mocsi, Guzmics, Monori, Hegedüs, Debreceni, Tóth D., Szekér, Tóth-Gábor.

Verpecz, Délczeg, Tóth Máté sérült, Németh Milán eltiltott.

A vendég siófokiak kezdték a játékot.

Lassan tíz perc telik el a meccsből, de helyzetet egyik oldalon sem jegyezhettünk fel. Mezőnyben gyűrik egymást a csapatok.

11. perc: Balogh került helyzetbe, de 11 méteres, bal sarokra tartó lövését Rózsa bravúrral védte.

22. perc: Kállai Kevin jelezte a jobb oldalon hosszú másodpercek óta feltartott karokkaél, hogy teljesen üresen van. Devecseri át is ívelte a labdát, a védőegy csel után 17 méterről lőtt, de Szmola hárított.

28. perc: Horváth Rajmund passzolt be balról, de Tóth Milán elöl a berepülő Jagodics Bence önfeláldozóan mentett.

29. perc: Nagy helyzet maradt ki! Balogh adott középre balról, az üresen érkező Elek ziccerből, 11 méterről lőtt, Rózsa ismét óriásit védett.

33. perc: Eördögh kapott sárga lapot.

40. perc: GÓÓÓL! Tóth Milán húzott el a jobb oldalon, középre passzolt labdáját a menteni akaró, hason csúszó siófoki védő, Jagodics Bence lábáról a saját kapujának közepébe sodródott (1-0)

Vége az első félidőnek.

Megkezdődött a második félidő.

58.perc: Kállai cselezett ki három védőt a jobb oldalon, az alapvonalról középre ívelt, Tóth Milán pedig két méterről a léc alá fejetl. A partjelző szerint azonban a beadásnál kint volt a labda, érvénytelen a gól...A lelátóról úgy tűnt, vonalon volt a labda.

60. perc: Nikházi balról lőtt a hosszúra, az üresen érkező védőről, Jagodics Bencéről lemaradtak és a szombathelyi születésű védő a saját kapuja után az ellenfelébe is betalált (1-1).

63. perc: Kiss Bence jobbról, 12 méterről leadott lövését tolta szögletre Szmola.

65. perc: Kettőscsere a Haladásban. Doktorics helyett Tóth-Gábor, Tóth Milán helyett Monori érkezett. A Siófokban pedig Balogh helyett Cipf állt be.

75. perc: Egy lepattanó labdát Deutsch balról, 14 méterről a jobb felső sarokba vágott (1-2).

80. perc: Csere a Haladásban, Kiss Bence le, Hegedűs be.

82. perc: Bosnjak balról, 18 méterről leadott, jobb sarokba tartó lövését védte óriási bravúrral Szmola.

85. perc: Haladás-csere, Kállai helyett Mocsi érkezett.

86. perc: Bosnjak bal oldali beadását Monori kapásból, 17 méterről a bal sarok mellé lőtte.