U17-es siker a Fradi ellen

Az I. osztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokságok idei utolsó, 5. fordulójából bepótolt meccsen az Illés Akadémia U16-os és U17-es csapata nyert, az U19-es kikapott. Az U17-esek a második helyezett FTC-t verték.
0 0 0 2016.12.13. 16:20
Ott folytatná, ahol abbahagyta

Az ősszel sérülés miatt öt meccset volt kénytelen kihagyni Gaál Bálint, de így is hét találattal zárta a szezont, ezzel pedig holtversenyben a góllövőlista második helyén áll. Hétvégén a Videoton elleni szabadrúgásgólja egy pontot ért.
1 0 0 2016.12.13. 10:40
Összefoglaló a Szombathelyi Swietelsky-Haladás-Videoton (1-1) mérkőzésről - VIDEO

Az MLSZ TV anyaga a szombat esti OTP Bank Liga-mérkőzésről.
1 0 0 2016.12.12. 11:10
Évzáró bankettet tartott a Haladás

Szombat este az Agora Művelődési és Sportházban tartotta évzáró bankettjét a Szombathelyi Swietelsky-Haladás.
0 68 0 2016.12.11. 16:12
Győzelemmel felérő döntetlen képekben!

Németh Szabolcs képei a szombat délutáni Haladás-Videoton (1-1) bajnokiról.
0 32 0 2016.12.11. 08:15
SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ - Mészöly Géza és Henning Berg

A Haladás és a Videoton vezetőedzője értékelt a két csapat szombat délutáni találkozóját.
0 1 0 2016.12.10. 18:00
Jó meccsen értékes Haladás-pont

Az OTP Bank Liga 19. fordulójában szombaton 15.30-as kezdéssel a Haladás a Videotont fogadja. Kövesse velünk együtt a mérkőzés alakulását percről-percre!
0 0 0 2016.12.10. 15:10