Nem volt megfelelő a hozzáállásunk

2023.02.26. 18:30
haladas.hu

Vezetőedzőnk, Michal Hipp értékelte a Soroksár SC-Szombathelyi Haladás (4-0) Merkantil Bank Liga-mérkőzést.

Michal Hipp: - Gratulálok a Soroksárnak  a könnyen megszerzett győzelméhez. Nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk az első félidőben, nem voltunk kapura veszélyesek sem – így a mérkőzés már az első 45 percben eldőlt. Ugyanakkor az első két gól érdekes körülmények között született, de a játékvezető így döntött. A második félidőre próbáltam frissíteni, új játékosokat hoztam be. Három ziccert is kialakítottunk. 0-3-nál mi is kaptunk egy büntetőt, ha őszinte akarok lenni, az is kicsit véleményes tizenegyes volt – ráadásul kimaradt. A hazaiak végig veszélyesen kontráztak, egy ilyen akció végén kaptunk a negyedik gólt, ami le is zárta a meccset. A mai mérkőzést Lovrencsics Balázs és Vass Ádám remek teljesítménye döntötte el. Ma nem volt megfelelő a hozzáállásunk sem – ezért én vagyok a felelős.

Fotó: Nemzeti Sport/Dömötör Csaba