Sok-sok kép a vasárnapi, 4-3-as győzelmünkről.
Így győztük le a Dorogot

Összefoglaló a 4-3-as sikerünkkel végződött Dorogi FC elleni bajnokiról.
1 0 0 2022.10.31. 16:40
Rácz Barnabás: három gólpassz és egy gól

A Haladás középpályása, Rácz Barnabás három gólpasszal és egy góllal vette ki a részét a Dorogi FC (4-3) elleni győzelemből.
0 7 0 2022.10.31. 16:00
Molnár Rajmund duplája

Molnár Rajmund a 64. percben beállt, majd a 75. percben fejjel, a 81.-ben lábbal vette be a Dorog kapuját - elévülhetetlen érdemeket szerezve ezzel a 4-3-as győzelemben.
1 0 0 2022.10.31. 10:10
Sajtótájékoztató - Michal Hipp és Marián Sluka értékelése

Így látta a Szombathelyi Haladás-Dorogi FC (4-3) bajnoki-mérkőzést a két vezetőedző, Michal Hipp és Marián Sluka.
2 0 0 2022.10.30. 19:10
Hősies győzelem!

A Merkantil Bank Liga 14. fordulójában a Szombathelyi Haladás fordulatos meccsen a 94. percben szerzett góllal győzte le 4-3-ra a Dorogot.
0 0 0 2022.10.30. 18:20
Itt nézheted élőben a Haladás-Dorog bajnokit

Az alábbi streamen közvetítjük élőben a 15 órakor kezdődő Szombathelyi Haladás-Dorogi FC Merkantil Bank Liga-mérkőzést.
1 0 0 2022.10.30. 07:30
Így várja a vasárnapi bajnokit Michal Hipp

Vezetőedzőnk szerint a Dorog nem lesz könnyű ellenfél, mert a közelmúltban edzőt és játékrendszert is váltott.
1 0 0 2022.10.29. 20:50